PROWADZENIE IMPREZ

OPRAWA MUZYCZNA

ANIMACJE

oferta

WESELA

Wesela Trójmiasto

Alternatywnie i ze smakiem. W trakcie prowadzenia imprezy weselnej przeplatamy piękne polskie tradycje, w nieco innym wydaniu, z energetycznymi zabawami i animacjami. Wszystko to z wyczuciem smaku, dużą dozą kreatywności i odpowiednią selekcją muzyki.  Jako wiadomo co dwie głowy, to nie jedna, dlatego na Waszym weselu pracujemy w duecie. Podczas trwania imprezy każde z nas zaangażowane jest zarówno w prowadzenie imprezy czy przygotowywanie animacji jak i serwowanie odpowiedniej muzyki.

Współpracujemy z najlepszymi!

Wesele jest wyjątkowym wydarzeniem, na które składa się wiele elementów. Starając się odpowiadać na potrzeby naszych klientów, proponujemy współpracę z najlepszymi w dziedzinie florystyki, tańca, fotografii oraz sztuki cukierniczej.

Studniówki i bale

Montaż Atrakcji studniówki i bale

Wiemy jak sprostać oczekiwaniom młodzieży i sprawić, aby zapamiętała swój bal na długie lata! Wszystko to z wyczuciem smaku, dużą dozą kreatywności, energetycznymi animacjami i odpowiednią selekcją muzyki. Repertuar muzyczny dobieramy na podstawie najnowszych trendów i szerokiego doświadczenia w pracy z młodzieżą, a przygotowane przez nas animacje i zabawy urozmaicą ten wyjątkowy wieczór.

Imprezy okolicznościowe

Montaż atrakcji imprezy okolicznościowe

Jubileusze, imprezy rodzinne i urodziny – jesteśmy do dyspozycji!  Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie parkietu, odpowiednio dobraną selekcję muzyki oraz prowadzenie animacji w trakcie trwania imprezy. Oferujemy pomoc przy planowaniu i organizacji wydarzenia, a wszystko to w dobrym guście i z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów.

dla firm

imprezy dla firm

Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinie eventów, imprez firmowych oraz wyjazdów integracyjnych – od prowadzenia samej imprezy oraz oprawy muzycznej po całościową organizację. Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie!

o nas

Maja MOntaż Atrakcji

Maja Czerwińska

urodzona organizatorka eventów...

Świetnie sprawdza się jako lider jak i członek zespołu. Współpracowała przy tworzeniu m.in. takich wydarzeń jak: „Verva Street Racing”, „Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę” czy międzynarodowa konferencja „Mobilność w Sieci”. Jest tancerką i choreografem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Uwielbia animować czas wolny zarówno dzieciom jak i dorosłym. Ukończenie studiów psychologicznych pozwoliło jej na stworzenie serii warsztatów edukacyjnych dla młodzieży.

Z muzyką związana jest od dziecka. Kiedy staje za konsoletą DJ’ską w swoich setach najchętniej umieszcza gorące latynoskie i dancehallowe hity oraz złote przeboje lat 60., 70. i 80. Na jej playlistach nie brakuję również szerokiego przekroju muzyki elektronicznej, od EDM po klasyczny house czy techno. Uzależniona od adrenaliny, od lat związana z kitesurfingiem i snowboardem. Zjechała świat w pogoni za wiatrem i słońcem a serce zostawiła w górach! 

Marcin Montaż Atrakcji

Marcin Kudrewicz

Animator z prawdziwego zdarzenia...

Swoje doświadczenie w profesjonalnym organizowaniu wolnego czasu zbiera już od ponad dekady, zarażając swoją pasją dzieci, młodzież i dorosłych.

Przez lata związany z tańcem i teatrem. Niejednokrotnie sprawdził się w roli projekt i event managera pracując w firmie Unilever i działając aktywnie w organizacji Enactus, gdzie miał możliwość reprezentowania Polski m.in. w Malezji, Meksyku i Chinach.

Potrafi poderwać do tańca wszystkie pokolenia. O jego niezawodnym guście muzycznym można przekonać się gdy staje za konsoletą DJ’ską. Najlepiej czuje się serwując gościom soczyste hity ostatnich lat, nieśmiertelną muzykę funkową i stare polskie przeboje. Jego największą pasją są podróże zarówno autostopem po Europie jak i w dalekie, obce zakamarki świata. 

Kasia Montaż Atrakcji
KASIA

Od zawsze uwielbia kontakt z ludźmi i jest dobra w planowaniu, dlatego od siedmiu lat zawodowo spełnia się organizując różnego rodzaju wydarzenia. Wcześniej pracowała jako reporterka telewizyjnego programu informacyjnego lub można było zobaczyć ją na scenie, jako prowadzącą koncerty. Sama także udzielała się w świecie muzyki m.in. jako solistka w chórze gospel czy założycielka i wokalistka kobiecego, coverowego zespołu rockowego.

Do dziś muzyka jest jej pasją – kolekcjonuje płyty i z uwagą śledzi polskie i światowe nowości, chętnie wracając również do hitów sprzed lat. Poza tym kocha street art i podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu prac ulubionych artystów. Tą miłością stara się zarażać innych, jako przewodniczka opowiadając po muralach na gdańskiej Zaspie. 

Oskar Montaż Atrakcji
OSKAR

Od lat spełnia się zawodowo w organizacji różnego typu eventów, oraz jako DJ. Swoje pierwsze szlify menedżerskie zdobywał podczas zarządzania lokalami w Trójmieście oraz pracy w warszawskiej agencji reklamowej. Jest twórcą i właścicielem jedynego na świecie koktajlbaru Jägspot, który od roku podbija serca gości. Od 10 lat jest didżejem grającym imprezy wyłamujące się z klubowych ram.

Zorganizował kilkaset koncertów oraz imprez klubowych, kilkanaście wystaw, akcji charytatywnych, pokazów filmowych oraz pokazów mody. Współpracował przy tworzeniu imprez plenerowych oraz występował za granicą! 

Agnieszka Montaż Atrakcji
AGNIESZKA

Na co dzień uczy matematyki i improwizuje na scenie. Z grupą “7 kobiet w różnym wieku” zjeździła już festiwale impro od Bydgoszczy po Canberrę. Nie ma dość, bo dzieląc się energią z widzami, tak na prawdę ładuje akumulatory. Nie może usiedzieć w miejscu i zawsze szuka nowych wyzwań. Uwielbia spontaniczne wyjazdy, zwiedziła Europę autostopem. Siła napędowa każdej imprezy oraz jej ukochanej hulajnogi – takiej bez prądu. Woli się odpychać, niż wcisnąć guzik, bo tupanie nóżką to od zawsze był jej żywioł.

Bartek Montaż Atrakcji
BARTEK

Człowiek orkiestra, który swoją przygodę z branżą rozrywkową rozpoczął 10 lat temu. Przez ten czas organizował, grał, występował i prowadził dziesiątki najróżniejszych eventów. Animator z wieloletnim stażem, który na długo zapisuję się w pamięci! W swojej pracy stawia na dobrą organizację i zimną krew w nieoczekiwanych sytuacjach. Od 8 roku życia praktykuje taniec z ogniem – ma już za sobą ponad 200 pokazów. Pasjonat muzyki, który gra na różnych instrumentach m.in gitarze, bębnach czy perkusji oraz staję za konsolą jako DJ. Grając, zwraca szczególną uwagę na nieskazitelną jakość brzmienia. W ostatnich latach namiętnie beatboxuje. Doskonale radzi sobie z prowadzeniem i przygotowywaniem wydarzeń. Na pewno nie raz was zaskoczy!

To co nas łączy to pasja. tworzymy komplementarny zespół, który współpracuje ze sobą od wielu lat!

W ramach naszego zespołu pracujemy w duetach, które sprawdzą się na każdej imprezie! Każdy z nas oddaje swojej pracy dużo serca. Poszukujemy nowych i kreatywnych rozwiązań przy organizacji i prowadzeniu imprez.

sprzęt

nagłośnienie

multimedia

oświetlenie

partnerzy

Nasi partnerzy czyli osoby, z którymi mieliśmy okazję współpracować, osoby które wkładają mnóstwo serca i pozytywnej energii w to co robią i naszym zdaniem zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą!

Kwiaciarnia Flora Muzyka 

Śluby kościelne w plenerze Ślubokręt

Fotograf Isomnia studio

Filmowiec Studio Broda

Filmowiec Studio Frak

Pracownia Cukiernicza Must Bake

Mobilny bar Bohobar

Fotograf BCphotography

Mobilny bar Coffee & Wine Surfkawka

Florystyka, scenografia Bukiety Bankiety

Animacje dla dzieci Trele Morele

Silent Disco Silent Disco Weddings